Zespół ProjektyGotowe.pl od 10 lat oferuje wyłącznie własne projekty, za których jakość możemy gwarantować.

508 395 924
WYSZUKIWARKA:
  • - m2

Budownictwo Zrównoważone - Budynki Energooszczędne i Pasywne

Wszystkie nasze projekty spełniają wysokie wymagania przewidziane w Prawie Budowlanym, odnośnie charakterystyki energetycznej budynków. Na Państwa życzenie zespół ProjektyGotowe.pl   przygotuje również projekt budynku w technologii energooszczędnej i pasywnej. Stosowanie odnawialnych źródeł energii ( OZE ) podnosi koszt realizacji inwestycji, jednak w przyszłości pozwala znacznie obniżyć obciążenia finansowe związane z ogrzewaniem i przygotowaniem ciepłej wody użytkowej.

Odpowiednie zbilansowanie kosztów i możliwych oszczędności pozwoli optymalnie zaplanować proces inwestycyjny oraz spełnić warunki niezbędne do pozyskania dofinansowania z funduszy NFOŚiGW, BOŚ i UE.

Na świecie istnieje wiele instytucji zajmujących się certyfikowaniem budynków zrównoważonych – energooszczędnych i niskoemisyjnych. Uzyskanie certyfikatu polega na przejściu pełnego procesu od pomysłu, przez projekt, do realizacji. Nasze biuro oferuje pomoc w uzyskaniu certyfikatów budownictwa takich instytucji jak BREEAM, LEED, DGNB i EU GreenBuilding Programme GBP 

W razie pytań prosimy o kontakt

Analiza możliwości inwestycyjnych działki budowlanej
Audyty inżynierskie i geotechniczne
Ekspertyza konstrukcji budynku
Możliwość uzyskania dotacji unijnych
Przed zakupem - wizja lokalna
Obsługa Prawna Inwestycji
Wizualizacje projektów
Architektura wnętrz

 

Zobacz wszystkie

OPRACOWANIA UZUPEŁNIAJĄCE

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Zobacz wszystkie

PROJEKTY DODATKOWE