Zespół ProjektyGotowe.pl od 10 lat oferuje wyłącznie własne projekty, za których jakość możemy gwarantować.

508 395 924
WYSZUKIWARKA:
  • - m2

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

Już we wrześniu Dzielnica Warszawa Włochy otworzy rozbudowany Zespół Szkolny powiększony o hale sportową oraz dodatkowe pomieszczenia dydaktyczne dla dzieci. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w zającach na pełnowymiarowej hali sportowej: 30 x18 m, wielofunkcyjnej sali do szermierki i pełnego zaplecza szatniowo - sportowego. Trudność zadania projektowego polegała na wpisaniu się w istniejącą infrastrukturę techniczną oraz sprostanie wymogom ochrony konserwatorskiej.

Czytaj więcej...

Zespół ProjektówGotowych.pl zrealizował projekt rozbudowy Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej. Zadanie obejmowało rozszerzenie kompleksu o oddziały przedszkolne i halę sportową oraz połączenie ich z istniejącą infrastrukturą.

Czytaj więcej...

W Bielsku-Białej powstanie nowy dom opieki dla osób starszych. Zaprojektowany przez nasz zespół obiekt zapewnia komfortowe warunki zamieszkania w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, z łazienkami dostosowanymi do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

W Chojnowie, w województwie dolnośląskim otwarto żłobek Gucio zaprojektowany przez ProjektyGotowe.pl. Na uwagę zasługuje fakt, że realizacja zadania przebiegała w ekspresowym tempie i zajęła mniej niż rok! Dzięki inwestycji baza edukacyjna Chojnowa rozbudowana została o nowoczesny obiekt w pełni odpowiadający potrzebom maluchów i aktualnym przepisom.

Czytaj więcej...

Budowa 6-cio oddziałowego przedszkola w Kunicach wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Już niedługo do obiektu zaprojektowanego przez ProjektyGotowe.pl wprowadzą się pierwsze przedszkolaki. Maluchy nie tylko nauczą się śpiewać, liczyć czy rysować, ale też pływać! W nowym przedszkolu znajduje się basen, z którego korzystać będą również uczniowie klas 1-3 SP. Basen o wymiarach 6 x 10m, przystosowany jest szczególnie do nauki pływania maluchów. Zwiększone bezpieczeństwo zapewnia „łamane” dno, o głębokości od 80 cm do 110 cm.

Czytaj więcej...

Świąteczny 15 % rabat

08.12.2015, 10:42

W świątecznym miesiącu grudniu proponujemy Państwu 15 % rabat na wszystkie nasze projekty.

Czytaj więcej...

Możemy pochwalić się kolejną realizacją naszego projektu.

Czytaj więcej...

Nasze projekty typowe spopielarni zwłok "IGNIS" doczekały się dwóch realizacji w Polsce.

Czytaj więcej...

Do końca roku 2013 obniżamy ceny projektów Przedszkoli, Żłobków oraz Domów Opieki. Dodatkowo istnieje szansa skorzystania z dofinansowania UE w ramach nowego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój ( PO WER ).

Czytaj więcej...

Przedszkolaki na start

09.01.2012, 13:15

Czy wiedzieli Państwo, że z roku na rok rośnie w Polsce odsetek dzieci uczęszczających do przedszkoli? Wg danych Ministerstwa Edukacji Narodowej już blisko 60% maluchów uczy się w tego typu placówkach, a w przyszłych latach będzie ich coraz więcej. Tendencja ta dotyczy zarówno aglomeracji miejskich jak i mniejszych miasteczek czy wsi. Rosnąca liczba dzieci w wieku przedszkolnym i modyfikacje przepisów znacznie ułatwiające otwarcie własnej placówki zachęcają inwestorów do tworzenia nowych przedszkoli.

Czytaj więcej...

Nowa karczma w Dąbrowie

22.07.2011, 12:04

Trwają prace wykończeniowe przy Karczmie SPA naszego projektu, stawianej w Dąbrowie pod Kielcami. Zespół www.projektygotowe.pl odpowiada za projekt, wystrój i aranżację terenu nowej inwestycji. I tak, już niedługo do użytkowania zostanie oddany budynek usługowy z dwiema salami restauracyjnymi na 50 i 100 osób oraz częścią hotelową, składającą się z ponad 20 pokojów, w tym trzech apartamentów.

Czytaj więcej...

558 metrów dla biznesu

19.07.2011, 13:00

W dobie rosnącego zapotrzebowania na powierzchnie biurowo-usługowe w Polsce prezentujemy Państwu Budynek biurowy 558. Kompleksy usługowo-biurowe powstają już w całym kraju i niekoniecznie muszą to być wielopiętrowe molochy. Nasz Budynek biurowy 558 to kompaktowy i niezwykle funkcjonalny obiekt. Wbrew pozorom to nie 558 projekt naszego zespołu, tylko 558 metrów powierzchni użytkowej do wykorzystania przez naszych klientów.

Czytaj więcej...

27 maja 2011 w Pałacu w Paszkówce odbyło się szkolenie wewnętrzne zespołu www.projektygotowe.pl. Uczestnicy wysłuchali serii prelekcji i uczestniczyli w licznych dyskusjach.

Czytaj więcej...

Basen Pływaczek

21.12.2010, 11:45

W porównaniu do wysoko rozwiniętych krajów Europy Zachodniej szacuje się, że w Polsce brakuje przynajmniej kilkanaście tysięcy małych przyszkolnych i gminnych krytych basenów.

Czytaj więcej...

Karczma Dąbrowa

21.12.2010, 11:45

Dobiega końca realizowana według naszego projektu budowa karczmy Dąbrowa w okolicach Kielc. Oprócz projektów budowlanych i wykonawczych nasz zespół architektów opracował również projekty architektury i wystroju wnętrz oraz pełnią nadzór autorski nad realizacją prac.

Czytaj więcej...

 

Zobacz wszystkie

OPRACOWANIA UZUPEŁNIAJĄCE

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Zobacz wszystkie

PROJEKTY DODATKOWE