Zespół ProjektyGotowe.pl od 10 lat oferuje wyłącznie własne projekty, za których jakość możemy gwarantować.

12 257 00 70
WYSZUKIWARKA:
  • - m2

Budynek Komunalny BARKAN 88 Mieszkań

Budynek posiada 9- kondygnacyji. Na kondygnacjach nadziemnych znajdują się mieszkania, natomiast w przyziemiu zlokalizowano powierzchnie usługowe oraz komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne.Powierzchnia przeznaczona pod usługi wynosi 54m2. Budynek jest 2-klatkowy, kondygnacje mieszkalne są powtarzalne. Elewacje zaprojektowano z cegły klinkierowej szkliwionej.

Bydynek BASTION posiada 9- kondygnacji. Na kondygnacjach nadziemnych znajdują się mieszkania, natomiast w przyziemiu zlokalizowano powierzchnie usługowe oraz komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne.Powierzchnia przeznaczona pod usługi wynosi 54m2. Budynek jest 2-klatkowy, kondygancje mieszkalne są powtarzalne. Posiada 88 mieszkań, w tym: 48 mieszkań 1- pokojowych, 32 mieszkań 2- pokojowych i 8 mieszkań 3- pokojowych. Powierzchnia użytkowa całego budynku wynosi 4160,45m2.

Budynek zaprojektowany w technologii mieszanej. Ściany nośne wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z cegły wapienno- piaskowej. Trzony windowe i klatki schodowe żelbetowe wylewane na mokro. Okładzina elewacyjna z cegły klinkierowej szkliwionej 12cm.

  • Nazwa projektuBudynek Komunalny BARKAN 88 Mieszkań
  • Autorarch. Aleksander Mirek
  • Cena36000.00

Nigdzie nie znajdziesz domów bardziej dostosowanych do Twoich potrzeb!

Wszystkie projekty zakupione w naszym serwisie mogą być wcześniej dostosowane dokładnie do Twoich potrzeb. Zmiany mogą dotyczyć zarówno układu i funkcji domu, jak również estetyki wybranych materiałów budowlanych, instalacji wewnętrznych, czy sposobu ogrzewania.

Spróbuj zaprojektować swój dom we współpracy z naszymi architektami. Napisz do nas co chciałbyś zmienić, a wspólnie zastanowimy. Pomoże Ci w tym formularz: co chciałbym zmienić?.

Zobacz ceny Zapytaj o projekt

Regionalni doradcy

+48 508 395 924
+48 505 500 330

Aktualności